Ürün Kodu
SD.WL.WF-BA6234
Ürün Markası
Ohaus NV 212 Hassas Terazi
Model : Ohaus NV 212 Hassas Terazi
| Teknik Özellikleri | |
| Kapasite | : 210 gr |
| Hassasiyet | : 0,01 gr |
| Dara Ağırlığı | : -20 gr |
| Kefe Boyutu | : Ø 120 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | : -10 ºC… +40 ºC |
| Güç | 100 V-240V 50 – 60Hz AC adaptör |
| Ekran | : LCD yada LED |
| Net Ağırlık | : 0,9 kg |
| Tartım Birimleri | Gram, Ounce, Pound, Carat, Pennyweight, Ounce, Troy, Grain, Newton, Hong Kong Tael, Singapore Tael, Taiwan Tael, Tola |
| Ölçüleri (g x x y x d) | : 204 mm x 212 mm x 58 mm |
| Fotoselli sensör | |
Aşırı yük koruması | |
| Otomatik kapanma | |
| Aşırı yük koruması | |
| Düşük pil göstergesi |