Ürün Kodu
MB90
Ürün Markası
| Teknik Özellikler | |
| Kapasite | : 90 gr |
| Okunabilirlik | : 0.01/0.001 gr |
| Tekrarlanabilirlik | : 0.05% (3 g numunede) / 0.015% (10 g numunede) |
| Nem Aralığı | : 0.01... 100% |
| Sıcaklık Artışı | : 1 °C artışlarla |
| Zaman Ayarı | : 1-120 dk |
| Isıtıcı Türü | : Halojen |
| Kalibrasyon Ağırlığı | : 20 g ASTM Class 1 |
| Ekran | : 190 mm QVGA; TFT Renkli dokunmatik |
| Ekran Bilgileri | : % Nem,% katı, zaman, sıcaklık, ağırlık, kuruma eğrisi |
| Kefe Çapı | : 90 mm |
| Ebatı (G x Y x D) | : 210 x 180 x 350 mm |
| Ağırlık | : 8.35 kg |