Ürün Kodu
30332131
Ürün Markası
| OHAUS FC5706-K Santrifüj Santrifüj 200-6000 rpm, RCF 4427g, 12x15 ml Açılı Rotor dahil | |
Frontier FC5706 Santrifüj cihazı ile tüp boyutlarını 5 mL'den 50 mL'ye kadar değiştirebilir santrifüj ayrımı gerçekleştirebilirsiniz. Almanya'da üretilmiştir. | |
Teknik Özellikler | |
| Hız Aralığı | : 200... 6.000 rpm |
| Maks.Relatif Santrifüj Kuvveti (xg) | : 24,427 g |
| Maks. Kapasite | : 12 x 15 mL |
| Hafıza | : 99 |
| Hızlanma Kademesi | : 10 |
| Yavaşlama Kademesi | : 10 |
| Ekran | LCD Arkadan Aydınlatmalı |
| Kapak Kilidi | : Motorlu |
| Ses Seviyesi | : ≤60±2 dB(A) |
| Ağırlık | : 10.5 Kg |
| Ölçüler | : 266 x 392 x 291 mm |
| Güç Tüketimi | : 100 W |
| Rotor Tanıma | : Otomatik |
| Çalışma Süresi | : 10 saniye... 99 saat 59 dakika 59 saniye |
| Güvenlik sertifitası | : CE, FCC |
| Çalışma Ortamı | : 2... 35 °C, 80%RH |
| Kolayca çevrilebilen bir kontrol düğmesi, büyük bir LCD ekran ve hem devir hem de g kuvvetinde hızı ayarlama ve görüntüleme yetenekleri sayesinde son derece basit işlemle hassas sonuçlar ve gelişmiş işlevsellikten yararlanabilirsiniz | |
| Frontier 5706 standart tüp boyutlarını 5 mL'den 50 mL'ye kadar değiştirebilir ve bir işlem sırasında 6X 50 mL tüp ve 12X15 mL tüplerle çok çeşitli uygulamalar için santrifüj ayırımı yapabilirsiniz | |
| Frontier™ 5000 Series Multi Pro serisi santrifüjlerin performansı, Alman mühendisliği ve güvenilir kullanım için yüksek kaliteli bileşenleri kullanılarak sağlanmaktadır | |
| Santrifüj Ayırımı için kullanılır | |
| Farklı rotor ve aksesuarlarla kullanılacak şekilde dizayn edilmiştir | |
| Korozyona dayanıklı paslanmaz çelik kabin, polikarbonat / ABS plastik kapaklı | |
| Kapak kilitleme sistemi | |
| Aşırı hız koruması | |
| Çift dengesizlik algılama sensörü | |
| Kullanılabilecek Rotorlar | |
Angle 12 x 15ml | |
Angle 6 x 50 ml | |
Swing Out Rotor 6 x 5 ml |