Ürün Kodu
FC5306
Ürün Markası
| Teknik Özellikler | |
| Hız Aralığı | : 0... 6.000 rpm |
| Maks.Relatif Santrifüj Kuvveti (xg) | : 2,000 g |
| Maks. Kapasite | : 8 x 1.5/2 mL |
| Hızlanma Kademesi | : 1 |
| Yavaşlama Kademesi | : 2 |
| Kapak Kilidi | : Mekanik |
| Ses Seviyesi | : ≤60±2 dB(A) |
| Ağırlık | : 1.1 Kg |
Ölçüler | : 128 x 168 x 150 mm |
| Güvenlik sertifitası | : CE, FCC, TUV |
| Çalışma Ortamı | : 2... 35 °C, 80%RH |
| Genel Özellikler |
| Santrifüj ayırımı için kullanılır |
| Farklı rotor ve aksesuarlarla kullanılacak şekilde dizayn edilmiştir |
| Fırçasız sessiz motor |
| Kapak kilitleme sistemi |
| Kullanılabilecek Rotorlar |
Angle 8 x 1.5 ml / 2.0 mL Angle 4 x 8 place PCR Strips |