Ürün Kodu
e-G71HS10C
Ürün Markası
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Marka | OHAUS |
| Model | e-G71HS10C |
| Ürün Kodu | 30500613 |
| Ürün Cinsi | Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı |
| Fonksiyon | Isıtma ve Karıştırma |
| Tabla Boyutu | 25,4 x 25,4 cm |
| Kapasitesi | 18 L |
| Kontrol | Dijital |
| Tabla Malzemesi | Seramik |
| Hız Aralığı | 60 – 1600 rpm |
| Hız Stabilitesi | +/- 2 % |
| Sıcaklık Aralığı | Ortam + 5°C – 500°C |
| Sıcaklık Stabilitesi | “+/- 1 % Tabla, 100 °C altında +/-1 °C ve+/- 0.5 % Prob, 100 °C altında +/-1 °C” |
| Sıcaklık Doğrusallığı | “Tabla +/- 5 °C (Tek Noktalı Kalibrasyon Sonrası) veProb +/- 0.5 °C (Tek Noktalı Kalibrasyon Sonrası)” |
| Sıcaklık Kalibrasyonu | Tabla ve Prob için 5 |
| Zamanlayıcı | 1 dakika – 99 saat, 59 dakika |
| Ekran | Aydınlatmalı LCD |
| İletişim | USB |
| Boyutlar (Y x B x E) | 12.2 x 41.5 x 28.6 cm |
| Net Ağırlık | 5.2 kg |
| Güç | 230V, 7A, 50/60 Hz |
| Güç Tüketimi | 1449W (230V) |
| Çalışma Ortamı | 5 °C – 40 °C, 80 % RH, yoğunlaşmayan |
| Aksesuarlar | Sıcaklık Probu ve Koruma Kılıfı dahil |