Ürün Kodu
e-G51HS10C
Ürün Markası
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Marka | OHAUS |
| Model | e-G51HS10C |
| Ürün Kodu | 30500553 |
| Ürün Cinsi | Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı |
| Fonksiyon | Isıtma ve Karıştırma |
| Tabla Boyutu | 25.4 x 25.4 cm |
| Kapasitesi | 18 L |
| Kontrol | Dijital |
| Tabla Malzemesi | Seramik |
| Hız Aralığı | 60 – 1600 rpm |
| Hız Stabilitesi | +/- 2 % |
| Sıcaklık Aralığı | Ortam + 5°C – 500°C |
| Sıcaklık Stabilitesi | “+/- 3 % Tabla, 100 °C altında +/-2 °C ve+/- 1 % Prob, 100 °C altında +/-1 °C” |
| Sıcaklık Kalibrasyonu | 3 Tabla ve 3 Prob |
| Ekran | Aydınlatmalı LCD |
| Boyutlar (Y x B x E) | 12.2 x 41.5 x 28.6cm |
| Net Ağırlık | 5.2 kg |
| Güç | 230V, 7A, 50/60 Hz |
| Güç Tüketimi | 1449W (230V) |
| Çalışma Ortamı | 5 °C – 40 °C, 80 % RH, yoğunlaşmayan |