Ürün Kodu
e-A51ST100
Ürün Markası
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
|---|---|
| Marka | OHAUS |
| Model | e-A51ST100 |
| Ürün Kodu | 30586766 |
| Ürün Cinsi | Mekanik Karıştırıcı |
| Karıştırma Hızı Aralığı | 30 – 1300 rpm |
| Karıştırma Kapasitesi (H2O) | 100 L |
| Maksimum Viskozite (cp/mPas) | 70.000 |
| Maksimum Tork (Ncm) | 100 |
| Vites Sayısı | 1 |
| Hız Doğruluğu | 1 rpm |
| Hız Kontrolü | Dijital |
| Ekran | LED |
| Zamanlayıcı | Var |
| Kilit Tuşu | Var |
| Mandren Açılma Aralığı | 1-13 mm |
| Kullanılabilen Şaft Çapı | 8.5 mm ‘ye kadar |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Ölçüler (Y x B x E) | 28.5 x 23.5 9.0 cm |
| Net Ağırlık | 4.1 kg |
| Güç Kaynağı | 230V, 50/60Hz |
| Güç Girişi | 190W (230V) |
| Çalışma Ortamı | 5 ° C – 40 ° C,% 80 Bağıl Nem, yoğuşmasız |