Ürün Kodu
HS334-04
Ürün Markası
MTOPS HS334-04 Isıtıcılı Çok Noktalı Manyetik
• Maksimum sıcaklık 350 °C
• Aynı Tablada 4 veya 6 Noktadan Karıştırma
• Maksimum Çevirme Hızı 1500 rpm
• Dijital PID Isı Kontrolü
• Analog Karıştırma Kontrolü
• Seramik Kaplı Alüminyum Tabla
| Model | HS334-04 |
| Tür | Isıtıcı Tabla & Manyetik Karıştırıcı |
| Sıcaklık aralığı | Maks. 350°C |
| Sıcaklık doğruluğu | ±1 °C |
| Sıcaklık kontrolü | Dijital PID otomatik ayarlama |
| Zamanlayıcı | 99 saat 59 dakika |
| Isıtıcı gücü | 1400W |
| Karıştırma pozisyonu | 4 pozisyon |
| Karıştırma hızı | 100~1500rpm |
| Karıştırma hız göstergesi | Ölçek |
| Kapasite (H2O) | En fazla 1000 ml |
| Üst plaka | Seramik Kaplı Alüminyum Tabla |
| Boyutlar / Plaka alanı (mm) | 300 x 300 |