Ürün Kodu
DMS 634
Ürün Markası
MTOPS DMS 634 Manyetik Karıştırıcılı Balon Isıtıcı 1000 mL / 450 °C / 1500 rpm |
| MTOPS Manyetik Karıştırıcılı Balon Isıtıcılar ile hem ısıtma hem de karıştırma işlemlerinizi aynı anda yapabilirsiniz. |
| Teknik Özellikleri | |
| Sıcaklık Aralığı | : 10 °C... + 450 °C |
| Isıtılacak Balon | : 1000 mL |
| Karıştırma Hızı | : 100... 1500 rpm |
| Timer | : 99 Saat 55 Dakika |
| Çalışma Aralığı | : 5... 40 °C Sıcaklık / % 80 Nem |
| Güç | : 380 Watt |
| Voltaj | : 220 V - 50 Hz |
| Ölçüler | : 214 x 298 x 187 mm |
| Kep Derinliği | : 85 mm |
| Ağırlık | : 3 Kg |