Ürün Kodu
SD.MT.51302612
Ürün Markası
PORTATİF TİP MULTİPARAMETRE ÖLÇER SevenGo Duo Portatif pH/İyon/Çözünmüş Oksijen Ölçer SG68-FK2-Kit InLab Expert Go-ISM pH ve InLab 605-ISM Çöz. Oks. Elektrotları dahil
Akıllı çok parametreli el tipi ph/iyon/iletkenlik ölçer
İki elektrokimyasal parametrenin eş zamanlı analizi için yüksek hassasiyetli çift kanallı pH/ iyon/ iletkenlik ölçer. Ultra saf su için tasarlandı.
Zorlu ortamlara karşı koymak için tasarlandı
Talep edilen koşullarda kullanım için sağlam ve su geçirmez. Benzersiz ergonomik ve basit işletim sayesinde etkili.
Hatalardan kaçının ve ISM® ile zaman tasarrufu edin
Akıllı Sensör Yönetimi (ISM) kullanımdaki sensörü tanımlar. Geçerli kalibrasyon verileri sensörde saklanır. Hatalar ortadan kaldırılır.
Teknik Özellikler
| Parametre | pHİyonDOORP |
| Kanal | Çift kanallı |
| Sensör | InLab 605-ISMInLab Expert Go-ISM |
| DO ölçüm aralığı | 0,000 – 99 mg/L (ppm) |
| DO çözünürlüğü | 0,01 mg/l (ppm) |
| DO hassasiyeti (±) | ± %0,5 maks. 0,03 |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,2°C |
| Bellek boyutu | 500 ölçüm |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP67) |
| Boyutlar | 220 x 90 x 45 mm |
| Ekran Türü | LCD |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Konektörler | BNCRCA/cinch (her ikisi de IP67) |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C – 130 °C |
| Ağırlık | 368 g |
| Ürün Çeşitleri | SevenGo Duo |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Evet bulunuyor |
| Güvenlik ve uyumluluk | Şifre KorumasıGLPKullanıcı yönetimi |
| Diller | İngilizceİtalyancaFransızcaRusçaPortekizceÇinceKoreceAlmancaİspanyolcaJaponca |
| pH ölçüm aralığı | -2 – 19,999 |
| pH çözünürlüğü | 0,0010,010,1 |
| pH hassasiyeti (±) | 0,002 |
| İyon konsantrasyonu çözünürlüğü | 3 haneli (üniteye bağlı) |
| İyon konsantrasyonu hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| mV çözünürlüğü | 0,11 |
| mV hassasiyeti (±) | 0,1 |
| İyon konsantrasyonu ölçüm aralığı | 1,00E-9 – 9,99E+9 |
| Dahil Olan Aksesuarlar | Taşıma ÇantasıUzun Kablo ( 2m ) |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Taşınabilir Çift Kanallı |
| mV ölçüm aralığı | -1999..1999 mV |