Ürün Kodu
SD.MT.51302602
Ürün Markası
PORTATİF TİP MULTİPARAMETRE ÖLÇER SevenGo Duo Portatif pH / İletkenlik Ölçer SG23-FK2-Kit InLab Expert Go-ISM pH ve InLab 738-ISM İletkenlik Elektrotları dahil
İki elektrokimyasal parametrenin eş zamanlı analizi için elle yürütülen iki kanallı pH/ iletkenlik ölçer.
Zorlu ortamlara karşı koymak için tasarlandı
Talep edilen koşullarda kullanım için sağlam ve su geçirmez. Benzersiz ergonomik ve basit işletim sayesinde etkili.
Hatalardan kaçının ve ISM® ile zaman tasarrufu edin
Akıllı Sensör Yönetimi (ISM) kullanımdaki sensörü tanımlar. Geçerli kalibrasyon verileri sensörde saklanır. Hatalar ortadan kaldırılır.
Teknik Özellikler
| Parametre | pHİletkenlikORP |
| Kanal | Çift kanallı |
| Sensör | InLab 738-ISMInLab Expert Go-ISM |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | pH: ± 0,5 / İletkenlik: ± 0,2 |
| Bellek boyutu | 99 ölçüm |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP67) |
| Kullanım Kolaylığı | Kalibrasyon desteği |
| Boyutlar | 220 x 90 x 45 mm |
| Ekran Türü | LCD |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Konektörler | BNCRCA/cinch (her ikisi de IP67) |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık aralığı | -5 °C – 105 °C |
| Ağırlık | 368 g |
| Ürün Çeşitleri | SevenGo Duo |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Evet bulunuyor |
| Diller | İngilizce |
| pH ölçüm aralığı | 0 – 14 |
| pH çözünürlüğü | 0,01 |
| pH hassasiyeti (±) | 0,01 |
| İletkenlik çözünürlüğü | 0,01 – 1 |
| İletkenlik ölçüm aralığı | 0,1 µS/cm – 500 mS/cm |
| İletkenlik hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| mV ölçüm aralığı | 0 – 0 |
| mV çözünürlüğü | 1 |
| mV hassasiyeti (±) | 1 |
| Dahil Olan Aksesuarlar | Taşıma ÇantasıUzun Kablo ( 2m ) |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Taşınabilir Çift Kanallı |
| mV ölçüm aralığı | -1999..1999 mV |