Ürün Kodu
SD.MT.30046241
Ürün Markası
MASA TİPİ pH-ORP METRE SevenExcellence Masa Tipi pH Metre S400-Kit InLab Expert Pro-ISM pH Elektrodu dahil
Benzersiz laboratuvar performansı.SevenExcellence S400 Kiti, pH/mV tezgah üstü ölçüm kiti ve InLab Expert Pro-ISM
Profesyonel ve esnek
pH ve ORP'ye ek olarak ISFET destekli. Yöntem konsepti ve çok sayıda ölçüm ve kalibrasyon seçeneği ile daha esnek.
Profesyonel pH kalibrasyonu
Sert kullanıcı rehberliği ve offset ve eğim izleme yöntemlerine sahip kalibrasyonlarla daga güvenli.
Etkin iş akışı desteği
Numune analizi ile veri girişinden veri arşivlemeye kadar tüm döngü etkin ve kolay anlaşılırdır.
Teknik Özellikler - SevenExcellence pH meter S400-Std-Kit
| Parametre | ORPpH |
| Kanal | Tek kanallı |
| Sensör | InLab Expert Pro-ISM |
| pH ölçüm aralığı | -2.000 – 20.000 |
| pH çözünürlüğü | 0,0010,010,1 |
| pH hassasiyeti (±) | 0,002 |
| mV çözünürlüğü | 0,11 |
| mV hassasiyeti (±) | 0,1 |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C – 130 °C |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,1°C |
| Güvenlik ve uyumluluk | 21 CFR bölüm 11 destekGLPKullanıcı yönetimiSOP'ların metotlara programlanmasıŞifre Koruması |
| Bellek boyutu | 250 analiz (20.000 veri noktası) |
| Veri Aktarımı | BilgisayarUSB bellekYazıcı |
| Esneklik ve modüler yapı | Barkod okuyucuEk parametreler için yükseltmeKarıştırıcıLabX yazılımıOtomasyon |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Diller | AlmancaFransızcaJaponcaKorecePortekizceRusçaÇinceİngilizceİspanyolcaİtalyanca |
| Ekran Türü | Renkli TFT Dokunmatik Ekran |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Masaüstü Tek Kanallı |
| mV ölçüm aralığı | -2.000,000–2.000,000 |
| Boyutlar | 235 x 188 x 75 mm |
| Ağırlık | 1510 g |
| Konektörler | LANUSB AUSB BRS232Mini-DINBNCCinch/RCAMini-LTW |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Hayır |
| Ürün Çeşitleri | SevenExcellence |