Ürün Kodu
SD.MT.30092989
Ürün Markası
MASA TİPİ ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN ÖLÇER SevenExcellence Masa Tipi pH / Ion / İletkenlik / Çöz. Oksijen Ölçer Inlab Expert Pro-ISM, InLab 731-ISM, InLab OptiOx, uMix dahil
Benzersiz laboratuvar performansı.SevenExcellence S975-uMix, pH/İyon/kond./DO tezgah üstü ölçüm kiti ve InLab Expert Pro-ISM, InLab 731-ISM ile InLab OptiOx
Profesyonel ve güçlü
Profesyonel pH, iletkenlik ve DO ölçüm cihazının tüm faydaları, güçlü üç kanallı tek bir alette birleştirilmiştir.
Üstün çok parametreli özellik
Aynı veya farklı örneklerde 1, 2 veya 3 eşzamanlı kanalın ölçümünü destekleyen tüm önemli parametreler için bir ölçüm cihazı.
Etkin iş akışı desteği
Numune analizi ile veri girişinden veri arşivlemeye kadar tüm döngü etkin ve kolay anlaşılırdır.
Teknik Özellikler
| Parametre | DOORPpHİletkenlikİyon |
| Kanal | Çok kanallı |
| Sensör | InLab 731-ISMInLab Expert Pro-ISMInLab OptiOx |
| pH ölçüm aralığı | -2.000 – 20.000 |
| pH çözünürlüğü | 0,0010,010,1 |
| pH hassasiyeti (±) | 0,002 |
| İletkenlik ölçüm aralığı | 0,001 μS/cm – 2000 mS/cm |
| İletkenlik çözünürlüğü | 0,001 – 1 |
| İletkenlik hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| İyon konsantrasyonu ölçüm aralığı | 1,00E-9 – 9,99E+9 |
| İyon konsantrasyonu çözünürlüğü | 3 haneli (üniteye bağlı) |
| İyon konsantrasyonu hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| DO ölçüm aralığı | 0,000 – 99 mg/L (ppm) |
| DO çözünürlüğü | 0,001 |
| DO hassasiyeti (±) | 0 – 8'den ± 0,1 mg/L8 – 20'den ± 0,2 mg/L± %10 20 ila 50 |
| mV çözünürlüğü | 0,11 |
| mV hassasiyeti (±) | 0,1 |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C – 130 °C |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,1°C |
| Güvenlik ve uyumluluk | 21 CFR bölüm 11 destekGLPKullanıcı yönetimiSOP'ların metotlara programlanmasıŞifre Koruması |
| Bellek boyutu | 250 analiz (20.000 veri noktası) |
| Veri Aktarımı | BilgisayarUSB bellekYazıcı |
| Esneklik ve modüler yapı | Barkod okuyucuEk parametreler için yükseltmeKarıştırıcıLabX yazılımıOtomasyon |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Diller | AlmancaFransızcaJaponcaKorecePortekizceRusçaÇinceİngilizceİspanyolcaİtalyanca |
| Dahil Olan Aksesuarlar | Karıştırıcı |
| Ekran Türü | Renkli TFT Dokunmatik Ekran |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Masaüstü Çok Kanallı |
| mV ölçüm aralığı | -2.000,000–2.000,000 |
| Boyutlar | 235 x 188 x 75 mm |
| Ağırlık | 1510 g |
| Konektörler | LANUSB AUSB BRS232Mini-DINBNCCinch/RCAMini-LTW |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Hayır |
| Ürün Çeşitleri | SevenExcellence |