Ürün Kodu
SD.MT.30046245
Ürün Markası
MASA TİPİ İLETKENLİK ÖLÇER SevenExcellence Masa Tipi İletkenlik Ölçer S700-Std-Kit Inlab 731-ISM İletkenlik Elektrodu dahil
Profesyonel ve Modern
İletkenlik, direnç, tuzluluk, toplam çözünmüş katı madde veya iletkenliiğin doğru ölçülmesi için mükemmel bir ölçüm cihazı.
Anında yayılıma hazır
Geniş ölçüm aralığı için yüksek kaliteli sensörün eklendiği bu ölçüm cihazıyla hemen farklı iletkenlik parametrelerini ölçmeye başlayın.
Etkin iş akışı desteği
Numune analizi ile veri girişinden veri arşivlemeye kadar tüm döngü etkin ve kolay anlaşılırdır.
Teknik Özellikler
| Parametre | İletkenlik |
| Kanal | Tek kanallı |
| Sensör | InLab 731-ISM |
| İletkenlik ölçüm aralığı | 0,001 μS/cm – 2000 mS/cm |
| İletkenlik çözünürlüğü | 0,001 – 1 |
| İletkenlik hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C – 130 °C |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,1°C |
| Güvenlik ve uyumluluk | Şifre KorumasıGLP21 CFR bölüm 11 destekKullanıcı yönetimiSOP'ların metotlara programlanması |
| Bellek boyutu | 250 analiz (20.000 veri noktası) |
| Veri Aktarımı | BilgisayarYazıcıUSB bellek |
| Esneklik ve modüler yapı | Ek parametreler için yükseltmeKarıştırıcıOtomasyonBarkod okuyucuLabX yazılımı |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Boyutlar | 235 x 188 x 75 mm |
| Diller | İngilizceİtalyancaFransızcaRusçaPortekizceÇinceKoreceAlmancaİspanyolcaJaponca |
| Ağırlık | 1510 g |
| Konektörler | LANUSB AUSB BRS232Mini-DINCinch/RCAMini-LTW |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Ekran Türü | Renkli TFT Dokunmatik Ekran |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Masaüstü Tek Kanallı |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Hayır |
| Ürün Çeşitleri | SevenExcellence |