Ürün Kodu
SD.MT.30092986
Ürün Markası
MASA TİPİ ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN ÖLÇER SevenExcellence Masa Tipi Çözünmüş Oksijen Ölçer S900-Std-Kit Inlab OptiOx Çözünmüş Oksijen Elektrodu dahil
Benzersiz laboratuvar performansı.SevenExcellence S900 Kiti, DO. tezgah üstü ölçüm kiti ve InLab OptiOx
Profesyonel ve hassas
SevenExcellence S900 tezgah üstü ölçüm cihazı, çözünmüş oksijeni (DO) sulu ortamda hassas bir şekilde ölçmek için, müşteriye üstün bir tezgah üstü çözüm sunmaktadır.
SevenExcellence ile optik hassasiyet
En yeni dijital optik çözünmüş oksijen teknolojimiz (OptiOx) sayesinde, son derece hassas çözünmüş oksijen sonuçları.
Etkin iş akışı desteği
Numune analizi ile veri girişinden veri arşivlemeye kadar tüm döngü etkin ve kolay anlaşılırdır.
Teknik Özellikler
| Parametre | DO |
| Kanal | Tek kanallı |
| Sensör | InLab OptiOx |
| DO ölçüm aralığı | 0,000 – 99 mg/L (ppm) |
| DO çözünürlüğü | 0,001 |
| DO hassasiyeti (±) | ± %10 20 ila 508 – 20'den ± 0,2 mg/L0 – 8'den ± 0,1 mg/L |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 50 °C |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,1°C |
| Güvenlik ve uyumluluk | Şifre KorumasıGLP21 CFR bölüm 11 destekKullanıcı yönetimiSOP'ların metotlara programlanması |
| Bellek boyutu | 250 analiz (20.000 veri noktası) |
| Veri Aktarımı | BilgisayarYazıcıUSB bellek |
| Esneklik ve modüler yapı | Ek parametreler için yükseltmeKarıştırıcıOtomasyonBarkod okuyucuLabX yazılımı |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Boyutlar | 235 x 188 x 75 mm |
| Diller | İngilizceİtalyancaFransızcaRusçaPortekizceÇinceKoreceAlmancaİspanyolcaJaponca |
| Ağırlık | 1510 g |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Ekran Türü | Renkli TFT Dokunmatik Ekran |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Masaüstü Tek Kanallı |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Hayır |
| Ürün Çeşitleri | SevenExcellence |