MASA TİPİ ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN ÖLÇER SevenDirect SD50 HA Kit Masa Tipi pH / Ion Ölçer Inlab Routine Pro-ISM pH Elektrodu dahil
Otomatik sensör tanıma özellikli ve çok yönlü InLab Routine-Pro ISM pH/sıcaklık sensörüne sahip SD50 pH/iyon ölçer. Kit, ilk kalibrasyon için etkili bir elektrot kolu ve pH tamponu poşetleri içerir.
Kısa sürede uzmanlaşılır
Geniş, renkli dokunmatik ekran doğrudan ölçüm ve kolay veri girişi sağlar. Talimatlar, kullanıcılara sensör kalibrasyon prosesi boyunca rehberlik eder.
Kayıtlarınızı takip eder
Enstrüman, her ölçümde zaman damgası, numune ve sensör kimliği gibi verileri saklar, kayıtları yazdırır veya otomatik olarak dışa aktarır.
Yeterince Sağlam
Kapalı konektör bölmesi ve değiştirilebilir kapak, sensörler takılı olduğunda bile (IP54 kullanıldığında) enstrümanı toza ve dökülmelere karşı korur.
Teknik Özellikler
| Parametre | pHİyonORP |
| Kanal | Tek kanallı |
| Versiyon kiti | Ölçüme hazır kit |
| Sensör | InLab Routine Pro-ISM |
| pH çözünürlüğü | 0,10,010,001 |
| pH hassasiyeti (±) | 0,002 |
| İyon konsantrasyonu ölçüm aralığı | 0–999.999 mg/l (ppm)-2.000–20.000 pX |
| İyon konsantrasyonu çözünürlüğü | 3 veya 4 haneli (otomatik aralık) |
| İyon konsantrasyonu hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| mV çözünürlüğü | 10,1 |
| mV hassasiyeti (±) | 0,1 |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C – 130 °C |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0°C ile 100°C arasında ±0,1°C |
| Kullanım Kolaylığı | Dokunmatik ekranKalibrasyon DesteğiKılavuzlu DoğrulamaBasit MetotlarÇok Dilli Menü |
| Güvenlik ve uyumluluk | GLPKullanıcı yönetimi |
| Bellek boyutu | 2.000 standart ölçüm |
| Veri Aktarımı | BilgisayarYazıcıUSB bellek |
| Esneklik ve modüler yapı | KarıştırıcıBarkod okuyucu |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP54) |
| Sensör Dahildir | Genel amaçlı (kimyasal dirençli cam) |
| Ekran Türü | 7 inç Renkli TFT |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Masaüstü Tek Kanallı |
| mV ölçüm aralığı | -2.000,000–2.000,000 |
| Boyutlar | 195x205x65 mm |
| Ağırlık | 850 g |
| Konektörler | BNCRCA / Cinch2 mm ReferansUSB A (x2)USB BMini DIN(karıştırıcı için) |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Hayır |
| Ürün Çeşitleri | SevenDirect |