Ürün Kodu
SD.MT.30207877
Ürün Markası
PORTATİF TİP MULTİPARAMETRE ÖLÇER Seven2Go Portatif pH / İyon Ölçer S8-Field-Kit InLab Expert Go-ISM-IP67 pH Elektrodu dahil
Seven2Go Pro’nun basitleştirilmiş menüsü, LED Durum Işığı ve uFocus ölçüm ekranı mobil kullanıcılara hızlı, yüksek kaliteli veri sağlar.
Rahat Tek Elle Çalıştırma
Seven2Go'nun kolay ulaşılabilir, sabit tuşlu düğmeleri, ince tasarımı, ıslak koşullarda ve uzun kullanımlarda bile kolay tek elle çalıştırma sağlar.
Dayanıklı sağlam yatırım
Seven2Go Pro'nun IP67 tasarımı, güneş ışığı geçirmez ekranı ve sağlam uGo taşıma kasası zorlu ve izole koşullarda bile güvenilir veri sağlar.
Teknik Özellikler
| Parametre | pHİyonORP |
| Kanal | Tek kanallı |
| Sensör | InLab Expert Go-ISM |
| Bellek boyutu | 2000 ölçüm |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP67) |
| Kullanım Kolaylığı | Çok dilli menüKalibrasyon desteğiArkadan Aydınlatma |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Taşınabilir Tek Kanallı |
| Boyutlar | 222 x 70 x 35 mm |
| Ekran Türü | Grafik LCD Ekran |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Konektörler | BNCCinch / RCA2 mm Ref |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C – 130 °C |
| Ağırlık | 290 g |
| Ürün Çeşitleri | Seven2Go |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Evet bulunuyor |
| Veri Aktarımı | Bilgisayar |
| Güvenlik ve uyumluluk | Şifre KorumasıGLPKullanıcı yönetimi |
| Diller | İngilizceİtalyancaFransızcaLehçeRusçaPortekizceÇinceKoreceAlmancaİspanyolcaTaycaJaponca |
| pH ölçüm aralığı | -2 – 20 |
| pH çözünürlüğü | 0,0010,010,1 |
| pH hassasiyeti (±) | 0,002 |
| İyon konsantrasyonu çözünürlüğü | 3 veya 4 haneli (otomatik aralık) |
| İyon konsantrasyonu hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| mV çözünürlüğü | 0,11 |
| mV hassasiyeti (±) | 0,1 |
| İyon konsantrasyonu ölçüm aralığı | 1,00E-9 – 9,99E+9 |
| Dahil Olan Aksesuarlar | Taşıma Çantası |
| mV ölçüm aralığı | -2.000,000–2.000,000 |