Ürün Kodu
SD.MT.30207963
Ürün Markası
PORTATİF TİP İLETKENLİK ÖLÇER Seven2Go Portatif İletkenlik Ölçer S7-Field-Kit InLab 738-ISM İletkenlik Elektrodu dahil
Seven2Go Pro’nun basitleştirilmiş menüsü, LED Durum Işığı ve uFocus ölçüm ekranı mobil kullanıcılara hızlı, yüksek kaliteli veri sağlar.
Rahat Tek Elle Çalıştırma
Seven2Go'nun kolay ulaşılabilir, sabit tuşlu düğmeleri, ince tasarımı, ıslak koşullarda ve uzun kullanımlarda bile kolay tek elle çalıştırma sağlar.
Dayanıklı sağlam yatırım
Seven2Go Pro'nun IP67 tasarımı, güneş ışığı geçirmez ekranı ve sağlam uGo taşıma kasası zorlu ve izole koşullarda bile güvenilir veri sağlar.
Teknik Özellikler
| Parametre | İletkenlik |
| Kanal | Tek kanallı |
| Sensör | InLab 738-ISM |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,1°C |
| Bellek boyutu | 2000 ölçüm |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP67) |
| Kullanım Kolaylığı | Çok dilli menüKalibrasyon desteğiArkadan Aydınlatma |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Taşınabilir Tek Kanallı |
| Boyutlar | 222 x 70 x 35 mm |
| Ekran Türü | Grafik LCD Ekran |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Konektörler | LTW soketi |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık aralığı | -5 °C – 105 °C |
| Ağırlık | 290 g |
| Ürün Çeşitleri | Seven2Go |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Evet bulunuyor |
| Veri Aktarımı | Bilgisayar |
| Güvenlik ve uyumluluk | Şifre KorumasıGLPKullanıcı yönetimi |
| Diller | İngilizceİtalyancaFransızcaLehçeRusçaPortekizceÇinceKoreceAlmancaİspanyolcaTaycaJaponca |
| İletkenlik çözünürlüğü | 0,001 – 1 |
| İletkenlik ölçüm aralığı | 0,010 µS/cm – 1000 mS/cm |
| İletkenlik hassasiyeti (±) | 0,5 % |
| Dahil Olan Aksesuarlar | Taşıma Çantası |