Ürün Kodu
SD.MT.30207972
Ürün Markası
PORTATİF TİP ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN ÖLÇER Seven2Go Portatif Çözünmüş Oksijen Ölçer S9-Field-Kit InLab OptiOx Çözünmüş Oksijen Elektrodu dahil
Seven2Go Pro’nun basitleştirilmiş menüsü, LED Durum Işığı ve uFocus ölçüm ekranı mobil kullanıcılara hızlı, yüksek kaliteli veri sağlar.
Rahat Tek Elle Çalıştırma
Seven2Go'nun kolay ulaşılabilir, sabit tuşlu düğmeleri, ince tasarımı, ıslak koşullarda ve uzun kullanımlarda bile kolay tek elle çalıştırma sağlar.
Dayanıklı sağlam yatırım
Seven2Go Pro'nun IP67 tasarımı, güneş ışığı geçirmez ekranı ve sağlam uGo taşıma kasası zorlu ve izole koşullarda bile güvenilir veri sağlar.
Teknik Özellikler - Seven2Go DO meter S9-Field-Kit
| Parametre | DO |
| Kanal | Tek kanallı |
| Sensör | InLab OptiOx |
| DO ölçüm aralığı | 0,000 – 50 mg/l (ppm) |
| DO çözünürlüğü | 0,01 mg/L |
| DO hassasiyeti (±) | ± %10 20 ila 508 – 20'den ± 0,2 mg/L0 – 8'den ± 0,1 mg/L |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,1°C |
| Bellek boyutu | 2000 ölçüm |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP67) |
| Kullanım Kolaylığı | Çok dilli menüKalibrasyon desteğiArkadan Aydınlatma |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Taşınabilir Tek Kanallı |
| Boyutlar | 222 x 70 x 35 mm |
| Ekran Türü | Grafik LCD Ekran |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Konektörler | Mini LTW yuvası |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 50 °C |
| Ağırlık | 290 g |
| Ürün Çeşitleri | Seven2Go |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Evet bulunuyor |
| Veri Aktarımı | Bilgisayar |
| Güvenlik ve uyumluluk | Şifre KorumasıGLPKullanıcı yönetimi |
| Diller | İngilizceİtalyancaFransızcaLehçeRusçaPortekizceÇinceKoreceAlmancaİspanyolcaTaycaJaponca |
| Dahil Olan Aksesuarlar | Taşıma Çantası |