Ürün Kodu
SD.MT.30207960
Ürün Markası
PORTATİF TİP ÇÖZÜNMÜŞ OKSİJEN ÖLÇER Seven2Go Portatif Çözünmüş Oksijen Ölçer S4-Field-Kit InLab 605-ISM Çözünmüş Oksijen Elektrodu dahil
Seven2Go’nun basitleştirilmiş menüsü, otomatik sensör tanımı ve kalibrasyon hatırlama kullanıcılara yüksek kaliteli hızlı veri sağlar.
Rahat Tek Elle Çalıştırma
Seven2Go'nun kolay ulaşılabilir, sabit tuşlu düğmeleri, ince tasarımı, ıslak koşullarda ve uzun kullanımlarda bile kolay tek elle çalıştırma sağlar.
Dayanıklı sağlam yatırım
Seven2Go'nun IP67 tasarımı, azaltılmış ağırlık ve sağlam uGo taşıma kasası zor koşullar altında bile güvenilir veri sağlayan dayanıklı bir araçtır.
Teknik Özellikler
| Parametre | DO |
| Kanal | Tek kanallı |
| Sensör | InLab 605-ISM |
| DO ölçüm aralığı | 0,000 – 99 mg/L (ppm) |
| DO çözünürlüğü | 0,01 ppm |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,2°C |
| Bellek boyutu | 200 ölçüm |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP67) |
| Kullanım Kolaylığı | Kalibrasyon desteği |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Taşınabilir Tek Kanallı |
| Boyutlar | 222 x 70 x 35 mm |
| Ekran Türü | Segmentli LCD, s/b |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Konektörler | BNCCinch / RCA |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 60 °C |
| Ağırlık | 270 g |
| Ürün Çeşitleri | Seven2Go |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Evet bulunuyor |
| Diller | İngilizce |
| Dahil Olan Aksesuarlar | Taşıma Çantası |