MASA TİPİ pH-ORP METRE SD20-Kit SevenDirect Masa Tipi pH Metre InLab Expert Pro-ISM pH Elektrodu dahil
Otomatik sensör tanıma özellikli ve çok yönlü InLab Expert-Pro ISM pH/sıcaklık sensörüne sahip SD20 pH metre. Kit, ilk kalibrasyon için etkili bir elektrot kolu ve pH tamponu poşetleri içerir.
Kısa sürede uzmanlaşılır
Geniş, renkli dokunmatik ekran doğrudan ölçüm ve kolay veri girişi sağlar. Talimatlar, kullanıcılara sensör kalibrasyon prosesi boyunca rehberlik eder.
Kayıtlarınızı takip eder
Enstrüman, her ölçümde zaman damgası, numune ve sensör kimliği gibi verileri saklar, kayıtları yazdırır veya otomatik olarak dışa aktarır.
Yeterince Sağlam
Kapalı konektör bölmesi ve değiştirilebilir kapak, sensörler takılı olduğunda bile (IP54 kullanıldığında) enstrümanı toza ve dökülmelere karşı korur.
Teknik Özellikler - pH meter SevenDirect SD20 Kit
| Parametre | pHORP |
| Kanal | Tek kanallı |
| Versiyon kiti | Ölçüme hazır kit |
| Sensör | InLab® Expert Pro-ISM |
| pH çözünürlüğü | 0,10,010,001 |
| pH hassasiyeti (±) | 0,002 |
| mV çözünürlüğü | 10,1 |
| mV hassasiyeti (±) | 0,1 |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C – 130 °C |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0°C ile 100°C arasında ±0,1°C |
| Kullanım Kolaylığı | Dokunmatik ekranKalibrasyon DesteğiKılavuzlu DoğrulamaBasit MetotlarÇok Dilli Menü |
| Güvenlik ve uyumluluk | GLPKullanıcı yönetimi |
| Bellek boyutu | 2.000 standart ölçüm |
| Veri Aktarımı | BilgisayarYazıcıUSB bellek |
| Esneklik ve modüler yapı | KarıştırıcıBarkod okuyucu |
| Koruma Derecesi | Su ve toz geçirmez (IP54) |
| Sensör Dahildir | Genel Amaçlı Sensör |
| Ekran Türü | 7 inç Renkli TFT |
| Ölçüm Cihazı Tipi | Masaüstü Tek Kanallı |
| mV ölçüm aralığı | -2000..2000 mV |
| Boyutlar | 195x205x65 mm |
| Ağırlık | 850 g |
| Konektörler | BNCRCA / CinchUSB AUSB BKarıştırıcı için mini-DIN |
| Akıllı sensör yönetimi (ISM) ile uyumlu | Evet bulunuyor |
| Taşınabilir Ölçüm Cihazı | Hayır |
| Ürün Çeşitleri | SevenDirect |