PORTATİF TİP YOĞUNLUK ÖLÇER Portatif Yoğunluk Ölçer Ölçüm aralığı: 0 g/cm3 – 3 g/cm3 Çözünürlük: 0.0001 g/cm3
Hafif, pratik ve dayanıklı.Elinize rahatça oturacak şekilde tasarlanmış olan hafif Densito, laboratuvarda veya hareket hâlinde tek elle kullanıma olanak verir. Sonuçlar, sıcaklık telafisine tabidir ve özgül ağırlık, Brix, API birimleri ve daha birçok birimde sağlanabilir.
Hareket hâlinde analiz edin
Ergonomik tasarımı ve hafifliği ile cihaz, elinize rahatça oturur
Kolay numune alma
Otomatik numune alma pompasını kontrol etmek için joystick'i kullanarak rahat bir şekilde ölçüm yapın ve manuel numune alma işlemi için daha fazla çaba harcamaktan kaçının
Sonuç limitleri
Ürünleriniz için kabul edilebilir limit aralığını belirleyin: Bu aralığın dışındaki sonuçlar anında tanımlama için renk kodludur
Teknik Özellikler
| Ölçüm kantarları | APIBauméBrixEtanol (Alkol)H2SO4Kanıt (ABD ve IP)Kullanıcı tanımlı konsantrasyonPlatoYoğunlukÖzgül ağırlık |
| Ağırlık | 355 g |
| Minimum numune hacmi | 2,00 ml (2 mL) |
| Bağlantı | USB-AUSB-C |
| Güvenlik | Şifre Koruması |
| Sıcaklık doğruluğu (±) | 0,2°C |
| Diller | AlmancaEndonezyacaFransızcaKoreceLehçePortekizceRusçaTaycaÇinceİngilizceİspanyolcaİtalyanca |
| Dâhilî Ölçüm Ölçekleri | Alkol tablolarıAsitler / bazlar ve kimyasal maddelere ilişkin tablolarBrix / Şeker tablolarıKullanıcı tarafından programlanabilen tablolar / fonksiyonlarYoğunluk / Özgül ağırlık |
| Ürün Tipi | Taşınabilir Yoğunluk Ölçer |
| Ekran / Kullanıcı arayüzü | 2,4 inç renkli ekran, düğmeler ve joystick |
| PC Yazılımı | EasyDirect Yoğunluk Ölçer ve Refraktometri PC Yazılımı |
| Parola Koruması | Evet |
| Tekrarlanabilirlik (g/cm³) | 0,0005 |
| Ortam Sıcaklığı Aralığı | -10 °C – 50 °C |
| Doğruluk ± (g/cm³) | 0,001 g/cm3 |
| Kullanıcı Yönetimi | Hayır (yalnızca parola koruması) |
| Ölçüm aralığı (g/cm³) | 0 g/cm3 – 3 g/cm3 |
| Gezinme | Düğmeler ve joystick |
| LIMS bağlantısı | Hayır |
| Normlar ve Standartlar | ASTM D 1250 |
| Sıcaklık telafisi | Otomatik |
| Sıcaklık çözünürlüğü | 0,1 °C |
| Çözünürlük (g/cm³) | 0,0001 g/cm3 |
| Sonuçları Depolama | 1.100 |
| Numune Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 50 °C |
| Renk kodlu sonuç tanımlama | Evet |
| Metotlar | 30 |
| Güç | Lityum iyon pilYeniden şarj edilebilir ve çıkarılabilir pil |
| Ekran | 2,4 renkli ekran" |