Ürün Kodu
SD.MT.51340336
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE740 İletkenlik elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.Düşük ila orta iletkenliklerde sağlam iletkenlik probu (0,01 μS/cm–500 μS/cm)
Düşük ila orta iletkenliklerde yüksek doğruluk düzeyi
2 kutuplu hücre, çok çeşitli iletkenlik numunelerini ölçmek için mükemmel bir çözümdür.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman uygun sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Her uygulama için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0,01 – 500 µS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 60 °C |
| Konnektör | Mini-DIN |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m Mini DIN |
| Hücre türü | 2 çelik kutup |
| Hücre Sabiti | 0,08 cm-1 |
| Şaft Malzemesi | PVC/Paslanmaz Çelik |
| Sensör Türü | 2 çelik kutup |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | İletkenlik |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Düşük iyonlu güç (saf su) |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1 m kablo |
| Temel Birim Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 60 °C |