Ürün Kodu
SD.MT.30266974
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE703-IP67 İletkenlik elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.Orta ila yüksek iletkenlikler için entegre sıcaklık sensörlü sağlam iletkenlik probu (10 μS/cm–200 mS/cm).
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Taşınabilir ölçüm sisteminizin (FiveGo ölçüm aracı ve LE sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
Orta ila yüksek iletkenliklerde yüksek doğruluk düzeyi
4 kutuplu hücre, çok çeşitli iletkenlik numunelerini ölçmek için mükemmel bir çözümdür.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman uygun sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0,01 – 200 mS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | LTW (IP67) |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 2,0 m LTW, IP67 |
| Hücre türü | 4 grafit kutup |
| Hücre Sabiti | 0,55 cm-1 |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Sensör Türü | 4 grafit kutup |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 2 m |
| Parametre | İletkenlik |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Evet |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | |
| Sensördeki Konektör | Sabit 2 m kablo |
| Temel Birim Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |