Ürün Kodu
SD.MT.51340335
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE703 İletkenlik elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.Orta ila yüksek iletkenlikler için sağlam iletkenlik probu (10 μS/cm–200 mS/cm).
Orta ila yüksek iletkenliklerde yüksek doğruluk düzeyi
4 kutuplu hücre, çok çeşitli iletkenlik numunelerini ölçmek için mükemmel bir çözümdür.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman uygun sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Her uygulama için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0,01 – 200 mS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | Mini-DIN |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m Mini DIN |
| Hücre türü | 4 grafit kutup |
| Hücre Sabiti | 0,55 cm-1 |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Sensör Türü | 4 grafit kutup |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | İletkenlik |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1 m kablo |
| Temel Birim Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |