Ürün Kodu
SD.MT.51340403
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE621 Çözünmüş Oksijen Elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.1,1 m kablo ve entegre sıcaklık sensörü ile galvanik çözünmüş oksijen sensörü Sağlam ve kolay.
Denenmiş ve güvenilir özellikler
Bu pH sensörü, her zaman kullanıma hazırdır; hızlı ve net sonuçlar sağlar
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman uygun sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Her uygulama için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0 – 20 mg/l |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 50 °C |
| Konnektör | BNC/RCA (Cinch) |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m BNC/RCA (Cinch) |
| Şaft Malzemesi | PVC |
| Sensör Türü | Galvanik |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | DO |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1 m kablo |
| Temel Birim Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 60 °C |
| Numune Özellikleri | Numune şeffaf değil |