Ürün Kodu
SD.MT.51340242
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE438 pH elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.Saha kullanımı için entegre sıcaklık sensörlü 3'ü 1 arada plastik pH elektrodu, sıcaklıkları değişen numuneler; az bakım gereksinimi.
Denenmiş ve güvenilir özellikler
Bu sağlam, plastik pH elektrodu, her zaman kullanıma hazırdır; hızlı ve net sonuçlar sağlar
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman uygun sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Her bir aplikasyon için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | BNC/RCA (Cinch) |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m BNC/RCA (Cinch) |
| Bağlantı noktası türü | Polyester |
| Şaft Malzemesi | POM |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag/AgCl |
| Referans elektrolit | Jel |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaçsu |
| Sensör Özellikleri | Sıcaklık ProbuMekanik dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | SuBira, Sıvı asıltı toprak |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1 m kablo |
| Numune Bileşimi | Sulu |
| Numune Tutarlılığı | SıvıÇamur / bulamaç / süspansiyon |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Temel Birim Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |