Ürün Kodu
SD.MT.30247153
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE438-IP67 pH Elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.pH sahası kullanımı için entegre sıcaklık sensörlü 3'ü 1 arada plastik pH elektrodu, sıcaklıkları değişen numuneler; az bakım gereksinimi.
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Taşınabilir ölçüm sisteminizin (FiveGo ölçüm aracı ve LE sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
Denenmiş ve güvenilir özellikler
Bu sağlam, plastik pH elektrodu, her zaman kullanıma hazırdır; hızlı ve net sonuçlar sağlar
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman uygun sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | BNC/RCA (Cinch) IP67 |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 2,0 m BNC/RCA (Cinch), IP67 |
| Bağlantı noktası türü | Polyester |
| Şaft Malzemesi | POM |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 2 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag/AgCl |
| Referans elektrolit | Jel |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Evet |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaçsu |
| Sensör Özellikleri | Sıcaklık ProbuIP67Mekanik dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | SuBira, Sıvı asıltı toprak |
| Sensördeki Konektör | Sabit 2 m kablo |
| Numune Bileşimi | Sulu |
| Numune Tutarlılığı | SıvıÇamur / bulamaç / süspansiyon |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum numune hacmi µl | 20 ml |
| Temel Birim Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |