Ürün Kodu
SD.MT.51340333
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE427 pH elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.Mızrak şekilli uç tasarımı ile et, meyve, peynir, toprak ve aklınıza gelebilecek daha pek çok katı numune için ideal hale gelir; az bakım gerektirir
Denenmiş ve güvenilir özellikler
Bu pH sensörü, her zaman kullanıma hazırdır; hızlı ve net sonuçlar sağlar
Sağlam ortaklar
Seramik bağlantı noktası, Ag/AgCl referans sistemi, DPA jel elektrolit, 17 mm plastik gövde, 6 mm çap, 1,0 m kablo, BNC ile
Her bir aplikasyon için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 1 – 11 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 50 °C |
| Konnektör | BNC |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m BNC |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 17 mm |
| Mil Çapı | 6 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag/AgCl |
| Referans elektrolit | Jel |
| Membran camı | LoT |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | Hayır |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Yarı katı numuneler |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC |
| Tipik Numuneler | Meyveler ve SebzelerPeynirEt ve Balık |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1 m kablo |
| Numune Tutarlılığı | Katı/yarı katı (numune / delme içinde ölçüm) |