Ürün Kodu
SD.MT.51340330
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT LE407 pH elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.Basit uygulamalar ve su gibi ölçüm yapılması kolay numuneler için uygun, jel elektrolitli, sağlam, plastik pH elektrodu; az bakım gerektirir
Denenmiş ve güvenilir özellikler
Bu sağlam, plastik pH elektrodu, her zaman kullanıma hazırdır; hızlı ve net sonuçlar sağlar
Ergonomik ve kolay
Kendinden sıkmalı vida kilidi olan, temiz ve güvenli elektrot depolama garantisi veren kullanımı kolay ıslatma kapağı
Her bir aplikasyon için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | BNC |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m BNC |
| Bağlantı noktası türü | Polyester |
| Şaft Malzemesi | POM |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag/AgCl |
| Referans elektrolit | Jel |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | Hayır |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaçsu |
| Sensör Özellikleri | IP67Mekanik dayanıklılık |