Ürün Kodu
SD.MT.51343150
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Viscous pH Elektrodu
Makyaj malzemeleri, boyalar ve yapıştırıcılar gibi yoğun numuneler için SteadyForceTM ve S7 vida başlığı olan cam gövdeli kombinasyon pH elektrodu.
Üst seviyede güvenilirlik
SteadyForceTM referans sistemi, bağlantı noktasının tıkanmasını engellemek için basınçlandırılır ve böylece aşırı güvenli ve yeniden elde edilebilir sonuçlar sağlar.
Esnek bağlantı
S7 sensör başlığı esneklik sunar ve herhangi bir ölçüm aracına kolaylıkla bağlanabilir.
Damlatmayan ıslatma kapağı
Kendinden sıkmalı vida kilidi olan, temiz ve güvenli elektrot depolama garantisi veren kullanımı kolay ıslatma kapağı
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 130 °C |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 40 mm |
| Mil Çapı | 6 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | SteadyForce™ |
| Referans elektrolit | FRISCOLYT-C® |
| Membran camı | HA |
| Membran direnci (25°C) | < 600 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Sensör Özellikleri | Kimyasal dayanıklılıkYüksek sıcaklık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Hayır |
| Sayaç Konektörü | Esnek (çıkarılabilir kablo) |
| Tipik Numuneler | Kozmetik losyonlarıJel |
| Sensördeki Konektör | S7 |
| Numune Bileşimi | Susuz |
| Numune Tutarlılığı | ViskozEmülsiyon |
| Numune Sıcaklığı | >100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |