Ürün Kodu
SD.MT.51343031
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Versatile Pro pH Elektrodu
Entegre sıcaklık probu ve sabit kablolu, plastik gövdeli kombinasyon pH elektrodu. Laboratuvardaki ve dış mekandaki genel uygulamalar için tasarlanmıştır; sağlam ve hızlıdır.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Uzun bir elektrot ömrü için- ARGENTHALTM
ARGENTHALTM referans sistemi gümüş iyonsuz elektrolit kullanır. Bu nedenle sülfürler veya proteinler tarafından engellenen bağlantı noktası tehlikesi yoktur.
Damlatmayan ıslatma kapağı
Kendinden sıkmalı vida kilidi olan, temiz ve güvenli elektrot depolama garantisi veren kullanımı kolay ıslatma kapağı
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Bağlantı noktası türü | Seramik (değiştirilebilir) |
| Şaft Malzemesi | PSU |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,2 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Düşük Bakım | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343180 |
| Sensör Özellikleri | Mekanik dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | ŞarapSos |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,2 m kablo |
| Numune Bileşimi | Sulu |
| Numune Tutarlılığı | Emülsiyon |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |