Ürün Kodu
SD.MT.51343156
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Solids Go-ISM pH Elektrodu
Entegre sıcaklık probu, sabit kablo ve akıllı sensör yönetimine sahip cam gövdeli kombinasyon pH elektrodu. Mızrak şekilli uç, et, peynir, meyve ve sebze gibi katı ve yarı katı numunelerin kolay delinmesi için tasarlanmıştır.
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Taşınabilir ölçüm sisteminizin (Seven2Go ölçüm aracı ve InLab sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
Bağlantı Noktasız, Sorunsuz
Katı XEROLYT® referans elektrolit sayesinde membran bağlantı noktasına ihtiyaç yoktur. Bağlantı noktası yok, tıkanma yok.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 1 – 11 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Bağlantı noktası türü | Açık bağlantı noktası |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 25 mm |
| Mil Çapı | 6 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | XEROLYT® EXTRA Polimer |
| Membran camı | LoT |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Sensör Özellikleri | Otomatik Sensör TanımaSıcaklık ProbuKimyasal dayanıklılıkKalibrasyon Geçmişi Kaydedildi |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | Meyveler ve SebzelerPeynirEt ve Balık |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,8 m kablo |
| Numune Bileşimi | |
| Numune Tutarlılığı | Katı/yarı katı (numune / delme içinde ölçüm) |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum numune hacmi µl | 20 ml |