Ürün Kodu
SD.MT.51343050
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Routine pH Elektrodu
Genel laboratuvar uygulamaları için cam gövdeli, S7 vida başlı, kombinasyon pH elektrodu; hızlıdır ve yüksek kimyasal dirence sahiptir.
Yüksek pH değerleri, düşük alkalik hata
Aşırı sağlam HA membran camı, yüksek pH değerlerinde kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve yaygın alkalik hataları minimuma indirir.
Esnek bağlantı
S7 sensör başlığı esneklik sunar ve herhangi bir ölçüm aracına kolaylıkla bağlanabilir.
Damlatmayan ıslatma kapağı
Kendinden sıkmalı vida kilidi olan, temiz ve güvenli elektrot depolama garantisi veren kullanımı kolay ıslatma kapağı
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl |
| Membran camı | HA |
| Membran direnci (25°C) | < 600 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | Hayır |
| Düşük Bakım | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343180 |
| Sensör Özellikleri | Kimyasal dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Hayır |
| Sayaç Konektörü | Esnek (çıkarılabilir kablo) |
| Tipik Numuneler | Deniz SuyuTuzlu su |
| Sensördeki Konektör | S7 |
| Numune Bileşimi | Yüksek tuz içeriği (sulu) |
| Numune Tutarlılığı | Sıvı |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |