METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Routine Go-ISM pH elektrodu
Entegre sıcaklık probu, sabit kablo ve akıllı sensör yönetimine sahip cam gövdeli kombinasyon pH elektrodu. Laboratuvardaki ve dış mekandaki taşınabilir uygulamalar için tasarlanmıştır; hızlıdır ve yüksek kimyasal dirence sahiptir.
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Taşınabilir ölçüm sisteminizin (Seven2Go ölçüm aracı ve InLab sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
Yüksek pH değerleri, düşük alkalik hata
Aşırı sağlam HA membran camı, yüksek pH değerlerinde kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve yaygın alkalik hataları minimuma indirir.
ISM® - Akıllı Sensör Yönetimi
Tüm önemli bilgiler sensörde depolanır ve otomatik olarak ölçüm aracına aktarılır. Hızlı ve güvenli sonuçlar için ideal destek.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl |
| Membran camı | HA |
| Membran direnci (25°C) | < 600 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Düşük Bakım | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343180 |
| Sensör Özellikleri | Otomatik Sensör TanımaSıcaklık ProbuKimyasal dayanıklılıkKalibrasyon Geçmişi KaydedildiIP67 |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | Alkolsüz içeceklerTRIS çözeltileriTuzlu su |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,8 m kablo |
| Numune Bileşimi | SuluProtein /TRIS / sülfür (sulu) içerirYüksek tuz içeriği (sulu) |
| Numune Tutarlılığı | Sıvı |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum numune hacmi µl | 20 ml |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |