METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Pure Pro-ISM pH Elektrodu
Entegre sıcaklık probu, MultiPinTM başlığı, köprü elektrolit ve sabit cam muhafaza bağlantı noktalı, cam gövdeli kombinasyon pH elektrodu. Ultra saf su, iyondan arındırılmış su gibi iyon yönünden zayıf numuneler için tasarlanmıştır
İyon yönünden fakir numunelerde sabit okuma
Sabit muhafaza bağlantı noktası tarafından izin verilen yüksek elektrolit akımı, bağlantı noktasındaki potansiyeli azaltır, bu da dolayısıyla daha fazla sabit okumayı destekler.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
ISM® - Akıllı Sensör Yönetimi
Tüm önemli bilgiler sensörde depolanır ve otomatik olarak ölçüm aracına aktarılır. Hızlı ve güvenli sonuçlar için ideal destek.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 1 – 11 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Bağlantı noktası türü | Hareketsiz cam muhafaza |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 170 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | 1 mol/l KCl3 mol/L KCl |
| Membran camı | LoT |
| Membran direnci (25°C) | < 50 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Düşük Bakım | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343180 |
| Sensör Özellikleri | Otomatik Sensör TanımaSıcaklık ProbuKimyasal dayanıklılıkKalibrasyon Geçmişi Kaydedildi |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Hayır |
| Sayaç Konektörü | Esnek (çıkarılabilir kablo) |
| Tipik Numuneler | Damıtılmış SuEnjeksiyonluk SuSteril su |
| Sensördeki Konektör | MultiPin™ |
| Numune Bileşimi | Düşük iyonik kuvvet (sulu) |
| Numune Tutarlılığı | Sıvı |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |