Ürün Kodu
SD.MT.51344621
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab OptiOx Çözünmüş Oksijen Elektrodu
Genel uygulamalar için entegre sıcaklık problu polarografik çözünmüş oksijen sensörü. Zorlu ortamlar için tasarlanmıştır.
Kolay kullanım, sıfır bakım
Optik ölçüm teknolojili InLab OptiOx her zaman kullanıma hazırdır ve hızlı ve kesin sonuçlar verir. Bakım gerekli değildir.
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Taşınabilir ölçüm sisteminizin (Seven2Go ölçüm aracı ve InLab sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0 – 500%0 – 50 mg/L |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 50 °C |
| Konnektör | Mini-LTW (IP67) |
| Şaft Malzemesi | PC/ABS |
| Sensör Türü | Optik |
| Şaft uzunluğu | 65 mm |
| Mil Çapı | 16 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | DO |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Evet |
| Sinyal türü | Dijital |
| Numune | Genel Amaç |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | Mini-LTW (IP67) |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,8 m kablo |
| Numune Özellikleri | Diğer |