Ürün Kodu
SD.MT.51343160
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Micro pH Elektrodu
Cam gövdeli, S7 vida başlı, mikro kombinasyon pH elektrodu. Flakonlar, mikro tabakalar ve küvetler gibi çok küçük kaplarda ölçüm için idealdir.
Küçük hacimlerdeki numuneler için küçük gövde
İnce gövde çapı çok küçük numune hacimlerinin ölçümlerine olanak sağlar.
Uzun bir elektrot ömrü için- ARGENTHALTM
ARGENTHALTM referans sistemi gümüş iyonsuz elektrolit kullanır. Bu nedenle sülfürler veya proteinler tarafından engellenen bağlantı noktası tehlikesi yoktur.
Esnek bağlantı
S7 sensör başlığı esneklik sunar ve herhangi bir ölçüm aracına kolaylıkla bağlanabilir.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 60 mm |
| Mil Çapı | 3 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 600 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | Hayır |
| Düşük Bakım | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343180 |
| Sensör Özellikleri | Kimyasal dayanıklılıkKüçük Hacimler |
| Numune Hacmi | ≤100 µl |
| Kablo Dahil | Hayır |
| Sayaç Konektörü | Esnek (çıkarılabilir kablo) |
| Tipik Numuneler | TRIS çözeltileriEnzim çözeltisiProteinli numuneler |
| Sensördeki Konektör | S7 |
| Numune Bileşimi | SuluProtein /TRIS / sülfür (sulu) içerirYüksek tuz içeriği (sulu) |
| Numune Tutarlılığı | Sıvı |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 45 µl |