Ürün Kodu
SD.MT.51343176
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Hydrofluoric pH Elektrodu
Cam gövdeli, S7 vida başlı, kombinasyon pH elektrodu. Hidroflorik asit içeren numuneler için tasarlanmıştır.
Uzun bir elektrot ömrü için- ARGENTHALTM
ARGENTHALTM referans sistemi gümüş iyonsuz elektrolit kullanır. Bu nedenle sülfürler veya proteinler tarafından engellenen bağlantı noktası tehlikesi yoktur.
Esnek bağlantı
S7 sensör başlığı esneklik sunar ve herhangi bir ölçüm aracına kolaylıkla bağlanabilir.
Damlatmayan ıslatma kapağı
Kendinden sıkmalı vida kilidi olan, temiz ve güvenli elektrot depolama garantisi veren kullanımı kolay ıslatma kapağı
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 1 – 11 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl |
| Membran camı | HF |
| Membran direnci (25°C) | < 100 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | Hayır |
| Düşük Bakım | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343180 |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Hayır |
| HF Konsantrasyonu | ≤ 1 g/L |
| Sayaç Konektörü | Esnek (çıkarılabilir kablo) |
| Tipik Numuneler | Seyreltik HF Çözeltiler |
| Sensördeki Konektör | S7 |
| Numune Bileşimi | HF (sulu) içerir |
| Numune Tutarlılığı | Sıvı |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |