Ürün Kodu
SD.MT.51343102
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Expert Pro-2m-ISM pH Elektrodu
Entegre sıcaklık probu, PEEK gövde, 2 m sabit kablo ve akıllı sensör yönetimine sahip kombinasyon pH elektrodu. Laboratuvardaki ve dış mekandaki genel uygulamalar için tasarlanmıştır; sağlamdır ve bakım gerektirmez.
En zor koşullar için
Mükemmel kimyasal ve mekanik dirençli PEEK gövde,dayanıklı sensör
Bağlantı Noktasız, Sorunsuz
Katı XEROLYT® referans elektrolit sayesinde membran bağlantı noktasına ihtiyaç yoktur. Bağlantı noktası yok, tıkanma yok.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Bağlantı noktası türü | Açık bağlantı noktası |
| Şaft Malzemesi | PEEK |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 2 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | XEROLYT® Polimer |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Sensör Özellikleri | Otomatik Sensör TanımaSıcaklık ProbuKalibrasyon Geçmişi KaydedildiMekanik dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | SuBira, Sıvı asıltı toprak |
| Sensördeki Konektör | Sabit 2 m kablo |
| Numune Bileşimi | Sulu |
| Numune Tutarlılığı | SıvıÇamur / bulamaç / süspansiyon |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |