Ürün Kodu
SD.MT.51343010
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab Easy pH Elektrodu
Plastik gövdeli, jel elektrolitli ve S7 vida başlı, kombinasyon pH elektrodu. Laboratuvardaki ve dış mekandaki genel uygulamalar için tasarlanmıştır; bakım gerektirmez.
Düşük düzeyde bakım
Jel dolu sensör referans elektrolit ile asla doldurulmaya ihtiyaç duymaz.
Damlatmayan ıslatma kapağı
Kendinden sıkmalı vida kilidi olan, temiz ve güvenli elektrot depolama garantisi veren kullanımı kolay ıslatma kapağı
Esnek bağlantı
S7 sensör başlığı esneklik sunar ve herhangi bir ölçüm aracına kolaylıkla bağlanabilir.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | PSU |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | Jel |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Sensör Özellikleri | Mekanik dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | Esnek (çıkarılabilir kablo) |
| Tipik Numuneler | Alkolsüz içecekler |
| Sensördeki Konektör | S7 |
| Numune Bileşimi | Sulu |
| Numune Tutarlılığı | SıvıÇamur / bulamaç / süspansiyon |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |