Ürün Kodu
SD.MT.51344024
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab 741 İletkenlik Elektrodu
Entegre sıcaklık problu 2 çelik kutuplu iletkenlik hücresi. Saf su ve ultra saf su gibi düşük iletkenlik aralığına sahip numuneler için ideal.
Düşük iletkenliklerde yüksek doğruluk oranı
2 kutuplu hücre; saf su, çok seyreltilmiş sulu çözeltiler ve susuz çözeltiler gibi iletkenliği düşük numuneleri ölçmek için mükemmel bir çözümdür.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Her uygulama için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0,001 – 500 µS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Konnektör | Mini-DIN |
| Hücre türü | 2 çelik kutup |
| Hücre Sabiti | 0,105 cm-1 |
| Şaft Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,2 m |
| Parametre | İletkenlik |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Düşük iyonlu güç (saf su) |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,2 m kablo |