METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab 738-ISM İletkenlik Elektrodu
Entegre sıcaklık problu ve akıllı sensör yönetimli 4 grafit kutuplu iletkenlik hücresi. Laboratuvardaki ve dış mekanlardaki taşınabilir uygulamalar için. İletkenliği standart ve yüksek olan numuneler için ideal.
Geniş ölçüm aralığı
4 kutuplu hücre, polarizasyonun etkilerini ortadan kaldırır ve geniş bir iletkenlik aralığı üzerinden büyük bir doğrusallık sağlar.
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Taşınabilir ölçüm sisteminizin (Seven2Go ölçüm aracı ve InLab sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
ISM® - Akıllı Sensör Yönetimi
Tüm önemli bilgiler sensörde depolanır ve otomatik olarak ölçüm aracına aktarılır. Hızlı ve güvenli sonuçlar için ideal destek.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0,01 – 1000 mS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Konnektör | LTW (IP67) |
| Hücre türü | 4 grafit kutup |
| Hücre Sabiti | 0,57 cm-1 |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | İletkenlik |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Evet |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,8 m kablo |