Ürün Kodu
SD.MT.51344020
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab 731 İletkenlik Elektrodu
Entegre sıcaklık problu 4 grafit kutuplu iletkenlik hücresi. İletkenliği standart ve yüksek olan numuneler gibi genel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Geniş ölçüm aralığı
4 kutuplu hücre, polarizasyonun etkilerini ortadan kaldırır ve geniş bir iletkenlik aralığı üzerinden büyük bir doğrusallık sağlar.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Her uygulama için doğru sensör
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0,01 – 1000 mS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Konnektör | Mini-DIN |
| Hücre türü | 4 grafit kutup |
| Hücre Sabiti | 0,57 cm-1 |
| Şaft Malzemesi | Epoksi |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,2 m |
| Parametre | İletkenlik |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,2 m kablo |