Ürün Kodu
SD.MT.51340291
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab 605 Çözünmüş Oksijen Elektrodu
Genel uygulamalar için entegre sıcaklık problu polarografik çözünmüş oksijen sensörü. Zorlu ortamlar için tasarlanmıştır.
Zorlu ortamlar için tasarlanmıştır
Cam elyafı takviyeli PPS gövde ve çelik örgüyle korunan bir ölçüm membranıyla donatılan bu sensör, zorlu uygulamalar için uygundur.
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Tüm taşınabilir ölçüm sisteminizin (Seven2Go ölçüm cihazı ve InLab sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | 0 – 200%0 – 20 mg/L |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 60 °C |
| Konnektör | BNC/RCA (Cinch) IP67 |
| Şaft Malzemesi | PPS |
| Sensör Türü | Polarografik |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | DO |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 22 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,8 m kablo |
| Numune Özellikleri | Numune sert kimyasallar içeriyorNumune şeffaf değil |