Ürün Kodu
SD.MT.52000379
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab 413/IP67 pH Elektrodu
Entegre sıcaklık probu, PEEK gövde ve sabit kablosu olan bir kombinasyon pH elektrodu. Laboratuvardaki ve dış mekandaki taşınabilir uygulamalar için tasarlanmıştır; sağlamdır ve bakım gerektirmez.
IP67 - Su geçirmez bir ölçüm için
Taşınabilir ölçüm sisteminizin tamamının (MP/MI 12X ölçüm aracı ve InLab sensörü) ıslak ve zahmetli ortamlara karşı koyabilmesini sağlar.
En zor koşullar için
Mükemmel kimyasal ve mekanik dirençli PEEK gövde,dayanıklı sensör
Bağlantı Noktasız, Sorunsuz
Katı XEROLYT® referans elektrolit sayesinde membran bağlantı noktasına ihtiyaç yoktur. Bağlantı noktası yok, tıkanma yok.
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| Bağlantı noktası türü | Açık bağlantı noktası |
| Şaft Malzemesi | PEEK |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | XEROLYT® Polimer |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Düşük Bakım | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Sensör Özellikleri | IP67Mekanik dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | Su |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1,8 m kablo |
| Numune Bileşimi | Sulu |
| Numune Tutarlılığı | SıvıÇamur / bulamaç / süspansiyon |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |