Ürün Kodu
SD.MT.51340348
Ürün Markası
METTLER TOLEDO ELEKTROT InLab 410 pH Elektrodu
LE Sensörü - Uygun Maliyetli ve Güvenilir.Laboratuvarda hızlı ölçümler için entegre sıcaklık sensörlü ve sıvı elektrolitli 3'ü 1 arada cam pH elektrodu; asitler, bazlar, vb. sulu numuneler için; tekrar doldurulabilir elektrolit
Her zaman doğru sıcaklık
Entegre sıcaklık probu her zaman doğru sıcaklık telafisi ile ölçüm yapmanızı sağlar.
Ergonomik ve kolay
Kendinden sıkmalı vida kilidi olan, temiz ve güvenli elektrot depolama garantisi veren kullanımı kolay ıslatma kapağı
Sağlam ortaklar
NTC 30 kΩ sıcaklık probu, seramik bağlantı noktası, Ag/AgCl referans sistemi, 3M KCl sat ile. AgCl elektrolit, 120 mm gövde, 12 mm çap, 1,0 m kablo, BNC ile
Teknik Özellikler
| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | BNC/RCA (Cinch) |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m BNC/RCA (Cinch) |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Şaft Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü | Kombine elektrot |
| Şaft uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag/AgCl |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl AgCl doymuş |
| Membran camı | HA |
| Membran direnci (25°C) | < 600 MΩ |
| Akıllı Sensör Yönetimi (ISM®) | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Düşük Bakım | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel AmaçYüksek iyonlu güçsu |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343184 |
| Sensör Özellikleri | Sıcaklık ProbuKimyasal dayanıklılık |
| Numune Hacmi | >= 20 ml |
| Kablo Dahil | Evet |
| Sayaç Konektörü | BNC/RCA (Cinch) |
| Tipik Numuneler | Deniz SuyuTuzlu su |
| Sensördeki Konektör | Sabit 1 m kablo |
| Numune Bileşimi | Yüksek tuz içeriği (sulu) |
| Numune Tutarlılığı | Sıvı |
| Numune Sıcaklığı | 0°-100°C |
| Temel Birim Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Minimum Numune Hacmi µl | 20 ml |