Ürün Kodu
SD.M.170227.0500
Ürün Markası
MERCK 170227.0500 Molybdenum Standart Solution Traceable
| Description | |
|---|---|
| Catalogue Number | 170227 |
| Product Information | |
|---|---|
| HS Code | 2841 70 10 |
| Quality Level | MQ300 |
| Physicochemical Information | |
|---|---|
| Density | 1.000 g/cm3 (20 °C) |
| pH value | 4 (H₂O, 20 °C) |
| Safety Information according to GHS | |
|---|---|
| Storage class | 10 - 13 Other liquids and solids |
| WGK | NWG not water endangering |
| Disposal | 28Aqueous solutions: Container D. |
| Storage and Shipping Information | |
|---|---|
| Storage | Store at +15°C to +25°C. |
| Transport Information | |
|---|---|
| Declaration (railroad and road) ADR, RID | Kein Gefahrgut |
| Declaration (transport by air) IATA-DGR | No Dangerous Good |
| Declaration (transport by sea) IMDG-Code | No Dangerous Good |
| Global Trade Item Number | |
|---|---|
| Catalogue Number | GTIN |
| 1702270100 | 04022536757445 |
| 1702270500 | 04022536757780 |