Ürün Kodu
SD.M.115480.1000
Ürün Markası
MERCK 115480.1000 Hyamine 1622 Solution for det. of Anionic Tensides
Add To CartThe quantity field is empty. Please enter a quantity of 1 or more to add items to your cart.
Add To My Favorites
Product has been Added to My Favorites
OKPricing & Availability
An invalid quantity was specified. The product quantity has been adjusted.
| Catalogue Number | Availability | Packaging | Qty/Pack | Price | Quantity | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1154801000 | Retrieving availability... — Limited Availability In Stock Discontinued Limited Quantities AvailableAvailability to be confirmedLogin to See Inventory In Stock Limited Availability In Stock | Glass bottle | 1 l | Retrieving price...Price could not be retrievedMinimum Quantity is a multiple of Maximum Quantity is Upon Order Completion More InformationYou Saved () —Request Pricing Login to See Your Pricing | Check Availability— | Add To FavoritesAdd To Favorites Added To My Favorites |
| 1154801003 | Retrieving availability... — Limited Availability In Stock Discontinued Limited Quantities AvailableAvailability to be confirmedLogin to See Inventory In Stock Limited Availability In Stock | Glass bottle | 1 l | Retrieving price...Price could not be retrievedMinimum Quantity is a multiple of Maximum Quantity is Upon Order Completion More InformationYou Saved () —Request Pricing Login to See Your Pricing | Check Availability— | Add To FavoritesAdd To Favorites Added To My Favorites |
| Description | |
|---|---|
| Catalogue Number | 115480 |
| Synonyms | N-Benzyl-N,N-dimethyl-N-[4-(1.1.3.3-tetramethylbutyl)-phenoxyethoxyethyl]ammonium chloride |
| Product Information | |
|---|---|
| HS Code | 2923 90 90 |
| Quality Level | MQ100 |
| Physicochemical Information | |
|---|---|
| Density | 1.0 g/cm3 (20 °C) |
| pH value | 9 - 10 (H₂O, 20 °C) |
| Safety Information according to GHS | |
|---|---|
| Storage class | 10 - 13 Other liquids and solids |
| WGK | WGK 1 slightly hazardous to water |
| Disposal | 28Aqueous solutions: Container D. |
| Storage and Shipping Information | |
|---|---|
| Storage | Store at +15°C to +25°C. |
| Global Trade Item Number | |
|---|---|
| Catalogue Number | GTIN |
| 1154801000 | 04022536160498 |
| 1154801003 | 04054839999215 |